Доставка цегли Івано-ФРанківськ,Львів,Тернопіль,Чернівці

 

Ми виходимо з концепції, що продаємо не просто цеглу - а продаємо частинку Вашого майбутнього будинку. Тому до всього процесу продажу цегли ставимося дуже скрупульозно і відповідально. Це в повній мірі відноситься і до процесу доставки цегли.

При замовленні цегли наші менеджери порахують вартість доставки цегли до Вашого об'єкту. Ціна на цеглу з доставкою практично не залежить від того де ви знаходитесь. Ви не помилилися: ми не мучимо своїх клієнтів складними розрахунками вартості доставки. Доставка цегли здійснюється в день тижня і в той час, який вкаже наш клієнт. Ви не чекаєте і не підлаштовуєте свої життєві плани під графік цегельного заводу. Це ми будемо підлаштовуватися під той час, коли вам зручно прийняти Ваш цегла.

Як цегла упаковується при доставці ?

Наш цегельний завод вирішив піти далі конкурентів з точки зору зручності своїх клієнтів при відвантаженні цегли. Наш керамічна цегла складається, зберігається і транспортується на дуже міцних неповоротних євро піддонах розмірами 1 мх1,2 м. Цегла на ньому лежить ложковою частиною вниз, перетяжкою одна на одній (не ялинкою). Це дуже зручно, якщо у вас на майданчику мало місця.

Такі піддони з цеглою можна складати в 3 яруси один на одного. Для того, щоб він не розсипався ми його додатково пакуємо пластиковою стрейч плівкою. На піддон укладається 480 штук цегли. Завантаження в 6240 штук в машину дозволяє перевозити одноразово в одній машині 13 піддонів. А з урахуванням того, що їх можна зберігати в 3 яруси один на одному, на майданчику це буде виглядати, як ніби, у вас всього лише 4 піддони. Це дуже зручно на відміну від складання цегли на піддон ялинкою і займає зовсім мало місця.

При доставці час розвантаження цегли буде обмежено тільки вашими тимчасовими можливостями.

Доставляємо та розгружаємо цеглу

Ми реалізовуємо та доставляємо цеглу по всій території України. Івано-Франківська область: Івано-Франківськ, Богородчани, Верховина, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тисмениця, Тлумач. Львівська область: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Турка, Яворів. Тернопільська область: Тернопіль, Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Теребовля, Чортків, Шумськ. Чернівецька область: Чернівці, Вижниця, Герца, Глибока, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Закарпатська область: Ужгород, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір'я, Мукачеве, Перечин, Рахів, Свалява, Тячів, Хуст.

 

Продаж та доставка цегли

Замовлення за тел.:

(067) 751-44-64 
(095) 814-03-01

електропошта:
tbk.garant@gmail.com

ми в мережі:

      

 

Зроблено та розкручується в Дзиґа

Наша компанія реалізує та доставляє керамічну цеглу напряму від заводів виробників: