Доставка та розвантаження цегли

Ми виходимо з концепції, що продаємо не просто цеглу - а продаємо частинку Вашого майбутнього будинку. Тому до всього процесу продажу цегли ставимося дуже скрупульозно і відповідально. Це в повній мірі відноситься і до процесу доставки цегли.
При замовленні цегли наші менеджери порахують вартість доставки цегли до Вашого об'єкту. Ціна на цеглу з доставкою практично не залежить від того де ви знаходитесь. Ви не помилилися: ми не мучимо своїх клієнтів складними розрахунками вартості доставки. Доставка цегли здійснюється в день тижня і в той час, який вкаже наш клієнт. Ви не чекаєте і не підлаштовуєте свої життєві плани під графік цегельного заводу. Це ми будемо підлаштовуватися під той час, коли вам зручно прийняти Ваш цегла.
Доставка та розвантаження цегли

Як цегла упаковується при доставці?

Наш цегельний завод вирішив піти далі конкурентів з точки зору зручності своїх клієнтів при відвантаженні цегли. Наш керамічна цегла складається, зберігається і транспортується на дуже міцних неповоротних євро піддонах розмірами 1 мх1,2 м. Цегла на ньому лежить ложковою частиною вниз, перетяжкою одна на одній (не ялинкою). Це дуже зручно, якщо у вас на майданчику мало місця.

Такі піддони з цеглою можна складати в 3 яруси один на одного. Для того, щоб він не розсипався ми його додатково пакуємо пластиковою стрейч плівкою. На піддон укладається 480 штук цегли. Завантаження в 6240 штук в машину дозволяє перевозити одноразово в одній машині 13 піддонів. А з урахуванням того, що їх можна зберігати в 3 яруси один на одному, на майданчику це буде виглядати, як ніби, у вас всього лише 4 піддони. Це дуже зручно на відміну від складання цегли на піддон ялинкою і займає зовсім мало місця.

При доставці час розвантаження цегли буде обмежено тільки вашими тимчасовими можливостями.

Доставляємо та розгружаємо цеглу

Ми реалізовуємо та доставляємо цеглу по всій території України. Івано-Франківська область: Івано-Франківськ, Богородчани, Верховина, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тисмениця, Тлумач. Львівська область: Львів, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Турка, Яворів. Тернопільська область: Тернопіль, Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Теребовля, Чортків, Шумськ. Чернівецька область: Чернівці, Вижниця, Герца, Глибока, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Закарпатська область:Ужгород, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір'я, Мукачеве, Перечин, Рахів, Свалява, Тячів, Хуст.

Доставляємо та розгружаємо цеглу

Замовити цеглу за телефонами

Про нас

Продаж та доставка цегли напряму від заводів із подальшим розвантаженням маніпулятором. Оплата тільки після розвантаження. Всі ризики беремо на себе!


067 751-44-64
095 814-03-01

Для клієнтів

______________________________ Замовити цеглу:
067 751-44-64
095 814-03-01