Основні характеристики цегли

Основні характеристики цегли

Вибираючи цеглу для будівництва, увагу приділяють різним показникам, однак серед них є кілька найбільш значущих. Ретельно вивчивши ці характеристики цегли, в результаті можна підібрати продукцію, яка за всіма показниками буде відповідати вимогам будівництва.

Як правильно вибрати цеглу?

Як правильно вибрати цеглу?

Цегла - це найпопулярніший, затребуваний, доступний і практичний будівельний матеріал, який широко використовується при зведенні різних будівель і споруд. Він відрізняється високою міцністю, надійністю, довговічністю, а також володіє прекрасними тепло- і звукоізоляційні характеристики.

Яку цегла вибрати: повнотілу чи пустотілу?

Яку цегла вибрати: повнотілу чи пустотілу?

Безумовно, будинки, побудовані з цегли, мають не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і забезпечують комфортні умови проживання. Однак перш ніж починати будь-яке будівництво, слід більше дізнатися про цей популярний будівельний матеріал. Так, наприклад, багатьох людей хвилює питання про те, що являє собою ідеальний цегла і в чому полягає різниця між порожнистим цеглою і його повнотілою «побратимом».

Про нас

Продаж та доставка цегли напряму від заводів із подальшим розвантаженням маніпулятором. Оплата тільки після розвантаження. Всі ризики беремо на себе!


067 751-44-64
095 814-03-01

Для клієнтів

______________________________
Для замовлення цегли телефонуйте:
067 751-44-64
095 814-03-01